photo

noorBIIT

Septembrikuu Maailma kinos festivalidel auhinnatud filmid noortest!

Kolmapäeviti kell 21.35
kordus laupäeva õhtul

Nad teavad täpselt, mis on hea ja mis halb. Elult ootavad nad palju. Vaimukad naljad ja seiklused piiravate raamideta. Inimesed orbiidilt Noorus.


Auhinnatud mängufilmid noorte pinevast elust septembris igal kolmapäeval ETV2-s.

 

Vaata uuesti

noorBIIT Uinuv kaunitar (Girl Asleep, Austraalia 2015)

20.09.2017 21:35

Komöödia. 14-aastane Greta on sirgumas uude eluetappi. Õnnelik lapsepõlv ja selle argitoimetusted annavad üha enam maad tärkavale teismeeale, toimuvad muutused, mis tüdrukut ka üksjagu hirmutavad. Elu teevad veelgi keerulisemaks õelad eakaaslastest tüdrukud ja ligitükkiv Elliott, vanem õde Genevieve, kel on maailma lahedaim peigmees, ning Greta kergelt koomilised vanemad, kes on otsustanud korraldada oma tütrele uhke 15. sünnipäevapeo.

Loe edasi

Järgmise filmid

foto
noorBIIT Mikroob ja Diisel (Microbe et Gasoil, Prantsuse 2015)
27.09.2017 21:35

Kogupere/ Komöödia. Mikroob on häbelik joonistamishuviline koolipoiss, kel on raskusi sõprade leidmisega. Siis aga kohtub ta Diisliga, koolivennaga, kes samuti populaarsusega hoobelda ei saa, ja tõrjutud poistest saavad kamraadid. Koos võetakse nõuks saabuv suvi seikluslikult sisustada. Mõeldud – tehtud, poisid ühendavad autoremondi arhitektuuriga ja ehitavad endale kentsaka majakese ratastel, millega asuvad lustakale rännakule läbi Prantsusmaa.