photo

Lastetuba

E-N kell 18.30, kordus järgneval päeval kell 8.15 ja 16.00
Kord kuus esmaspäeval on pikem saade alates kell 18.00 - Üllatuste õhtu

Meisterdame Mariga reedel kell 18.30
Kordus E kell 16.00

Saatest

"Lastetuba" on saade väikestele vaatajatele! Sind ootavad Timoteus, tädi Juta, Mihkel, Veiko, Uno, Lennart ja teisedki vahvad sõbrad, et üheskoos lugusid jutustada, laulda ning lustida. Käsitööõpetaja Mari Viik annab kord nädalas häid ideid ja õpetusi meisterdamiseks.

Saatesarja stsenaristid on Silvia Soro, Gert Kiiler ja Elo Selirand, kunstnik Ketlin Kasar, mängivad Mart Kampus, Külli Teetamm, Mikk Jürjens, Aarne Soro, Margus Tabor, Jaune Kimmel jt. Režissöör-lavastaja Elo Selirand, tegevprodutsent Kadi Katarina Priske.

Võistlus

Päike paistab, linnud laulavad ning soe ja seiklusterikas suvi on juba ukse ees. Ükskõik, kas veedad suve linnalaagris teiste lastega, maal vanaema juures loomadega mängides või hoopis välismaal reisides, naljakaid ja huvitavaid seiklusi tuleb kindlasti ette, mida Timmu ja teiste lastega jagada.

Kirjuta meile oma põnevatest juhtumistest ja lisa juurde foto või joonistus.

Sinu suveseiklusi ootame 31.augustini meiliaadressile lastejaam@err.ee või postiaadressile "Võistlus" ETV2, Lastetuba, Gonsiori 27, 15029 Tallinn.

Saada pilt originaalsuuruses, ilma kokku voltimata ning lisa kindlasti ka oma nimi, vanus ja kontaktandmeid.

Vahvat suve, auhinnad on seiklusi väärt!

 

Ootame laste kirju ja joonistusi aadressile:

Saade "Lastetuba"
Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27
15029 Tallinn

Vaata Meie Eesti joonistusi!

Järgmises saates

foto
Lastetuba: Ürgmeri ja selle elukad (ETV 2017)
Täna 16:00

Lastetoas on külas kiviteadlane ehk geoloog Kairi Põldsaar, kes on põhjalikult uurinud ürgsete veeloomade elu siinsamas meie kandis. Stsenarist Gert Kiiler, mängivad Aarne Soro ja Mart Kampus.

Vaata eelmist saadet

Lastetuba: Mängime unenägusid (ETV 2017)

Eile 16:00

Tädi Velli ja Juta ning Timmu mängivad täna läbi mõned imelikud unenäod, mis neid kummitama on jäänud. Stsenarist Silvia Soro.

Vaata saateid Vaata veel