photo

Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood

(Itaalia 2008)

Esmaspäeviti ja teisipäeviti ETV2-s

Saatest

Hiiresaare pealinnas Hiirelas sündinud Geronimo Stilton annab välja linna kõige levinumat ajalehte ”Näriliste Hääl”, lisaks sellele kirjutab Geronimo raamatuid ja kogub parmesani juustu purukesi. Ettevaatlikule loomusele vaatamata satub Geronimo alailma igasugu seiklustesse oma vahva vennapoja Benjamini, tormaka õe Tea ja onupoja Lõks Põikpea seltsis.

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Vaata saateid

foto
Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood 2, 6/26: Loheohke tempel (Itaalia 2011) (2)
26.01.2016 17:10

Stiltonid sõidavad puhkusele Justariikale. Benjamin ja Tea suunduvad vihmametsa otsima legendaarset Loheohke templit, Geronimo aga tahab hoopiski basseini ääres logeleda. Kui aga Benjamin ja Tea usuvad, et nägid ehtsat lohet ning vihmametsa sügavustesse kaovad, tõmmatakse kõik Stiltonid mõistatusse, kust ei puudu ka üks kadunud suguharu ja Krõmpsroti järjekordne salakaval plaan.

foto
Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood 2, 5/26: Krõpsud tipikastmes (Itaalia 2011)
25.01.2016 17:10

Benjamini kätte satub salapärane ümbrik, mille ta peab toimetama kellegi Chester T. kätte. Keegi ei tea, kellega tegu, kuid selgub, et ümbrikus on keeruline retsept. Mille retsept? Ja kes on see Chester? Leida vastuseid nendele küsimustele muutub veelgi olulisemaks, kui Geronimo röövitakse ja tema sõbrad peavad välja nuputama, kus ta on ning kuidas teda päästa.

foto
Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood 2, 11/26: Fotosessioon (Itaalia 2011)
25.01.2016 15:30

Kui Geronimo ostab ära moeajakirja, veavad selle toimetaja Dondina ja fotograaf Lars teda ning tema peret kõikjale üle maakera erinevatele fotosessioonidele. Siis aga viib kummaliste röövide jada otsejoones Dondina ja Larsi peale ning Geronimo püüab asjas selgust saada.

foto
Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood 2, 4/26: Mererotid (Itaalia 2011)
12.01.2016 17:10

Kena noor hiireneiu Hiirelin tuleb Stiltonite kontorisse uudisega, et Geronimo elas üle laevahuku. Lõks, Tea ja Benjamin saavad professorilt Metsahiire-nimelise laeva ning suunduvad Geronimot otsima. Paraku aga ootab neid ees ebameeldiv kohtumine mereröövlitega, kes on Geronimo vangistanud ja keda huvitab hoopiski varanduse otsimine.