photo

Animasari Lassie

(Saksa 2014)

Esmaspäeviti ja teisipäeviti ETV2-s algusega kell 18:00

Saatest

Animasari „toob taas meieni kõigi aegade kuulsaima koera ja mitmete sugupõlvede lemmiku, julge ning ustava kolli Lassie. Lassie parimaks kaaslaseks on 10-aastane tüdruk Zoe Parker, kelle seiklusjanu on peaaegu sama suur nagu Suurmäestiku Rahvuspark, mida kohalikud kutsuvad Oruks ning Zoe ja Lassie peavad oma koduks. Zoe on kohaliku metsaametniku Graham Parkeri ja tema loomaarstist abikaasa doktor Sarah Parkeri ainuke tütar. Graham, keda võib pidada Ameerika viimaseks kauboiks, on üsna sõnaaher mees, tema naine seevastu tarmukas ja hooliv ning tütar Zoe arukas, mitmekülgselt andekas ja kaastundlik. Rahvuspark on koduks ka Lassie ja Zoe sõpradele, kelle hulgas on nii kodu- kui ka metsloomi ning kes kogunevad tihti tühja küüni, loomakliiniku taha, et üheskoos põnevaid tegemisi välja nuputada.

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Eelmistes saadetes

foto
Animasari Lassie 1, 17/26: Suurmäestiku raudsuksu (Saksa 2014)
25.07.2017 18:00

Robert Humphrey hakkab korraldama turistidele rongisõite läbi rahvuspargi. Zoe näeb selles ohtu seal elavale väikesele piisonikarjale ja püüab Lassie abiga Humphrey ettevõtmist nurjata.

foto
Animasari Lassie 1, 16/26: Francese aed (Saksa 2014)
24.07.2017 18:00

Otsides proua Lee soovitusel taime, mille abil saaks Biffi ravida, satuvad Lassie ja lapsed salapärase ning erakliku Francese aeda. Vaikselt koorub aga välja põhjus, miks Frances nii endasse sulgunud on.

foto
Animasari Lassie 1, 15/26: Peitusemäng (Saksa 2014)
18.07.2017 18:00

Graham avastab pargist mitu haiget hirve ja Sarah peab minema uurima, milles asi. Ta palub Zoel ja Harveyl hoida silm peal hirvevasikal, kes on haigusest puutumata jäänud. Kui hirvevasikas põgenema pääseb, lähevad Zoe ja Harvey teda otsima.