photo

Animasari Peeter Paani uued seiklused

(Prantsuse/Saksa 2014)

Saatest

Kui Wendy Darling ning tema vennad John ja Michael satuvad Eikunagimaale kummalise ning ennast täis Peeter Paani juurde, ei suuda Wendy uskuda, et tema lapsepõlve muinasjutt on tõeks saanud! Õige pea on nad sunnitud seisma silmitsi hirmsa Kapten Konksuga, suhtlema rääkivate puudega ja päästma põlis-Ameerika printsesse kummalise olendi küünte vahelt. Ennekõike aga õpivad Wendy, Michael ja John täiskasvanuks saamise kunsti - ja seda paigas, kus kunagi täiskasvanuks ei saada!

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Vaata saateid

foto
Animasari Peeter Paani uued seiklused, 16/26: Varjuvaras (Prantsuse/Saksa 2014)
25.05.2017 18:00

Peeter avastab Eikunagimaal üllatusega, et ta ei saa lennata, sest tema vari on varastatud -– ta kahtlustab Armust, kes ta kakluse käigus jalust lõi. Eriti pahaseks saab Peeter siis, kui selgub, et Armus on tema peale kade ja tahab Peetri võimu endale saada. Wendy püüab olukorda lahendada.

foto
Animasari Peeter Paani uued seiklused, 15/26: Kuldne Tempel (Prantsuse/Saksa 2014)
24.05.2017 18:00

Michaelit ärritab, et teda pidevalt vanema vennaga võrreldakse, ja ta otsustab minna omal käel Eikunagimaad avastama. Kuuldes Smee ja Jake’i juttu Kuldsest Templist, hakkab ta neid jälitama, kuid satub õige pea lõksu. Kas Peetril õnnestub ta päästa?

foto
Animasari Peeter Paani uued seiklused, 14/26: Peetri valik (Prantsuse/Saksa 2014)
29.08.2016 8:30

Konkskäsi ja Smee hauvad salaplaani, kuidas teha nii, et Peeter peaks langetama täiskasvanu otsuse, mis muudaks ta täiskasvanuks. Kui mereröövlid Wendy ja Tinkerbelli röövivad, seisab Peeter silmitsi valikuga, kumba neist vabastada.

foto
Animasari Peeter Paani uued seiklused, 13/26: El Konksiito (Prantsuse/Saksa 2014)
22.08.2016 18:00

Mereröövlid võtavad Tiigerliilia kinni, kuid kaks maskeeritud meest vabastavad tüdruku: selgub, et saarel on uued kangelased, El Crocheto ja tema ustav teener El Mosquito. Peeter otsustab Michaelit ära kasutada, et salapärane kangelane paljastada.