Viimati lisatud

foto
Sissejuhatav kommentaar filmile "Enne veeuputust"
30.05.2017 22:05

Kommenteerib näitleja Piret Krumm.

foto
Kevadmängud (ETV 1978)
Täna 10:40

Kevadises Kadriorus laulavad ja mängivad ETV lasteansambli lapsed Taimi Terasmaa juhatusel. Laulud kirjutas Ellen Niidu tekstidele Arne Oit. Režissöör Tiiu Vahi.

foto
Animafilm Miriami piknik (Eesti 2007)
Eile 19:00

Pere teeb väljasõidu loodusesse. Seni kuni ema ja isa piknikulauda katavad, mängivad lapsed aasal. Kana eksib kellegi peenramaale ja ehmub hernehirmutist nähes poolsurnuks. Teda hakatakse otsima ja väikevend satub silmitsi ussiga. Kui vaja väikevenda hädast välja aidata, on kana vapper ja lõpuks saab temast päevakangelane.

foto
Suvelaulud Haapsalus (ETV 2012)
Eile 18:35

Suvi tuli tuppa ja lapsed läksid õue, jalgratas hüüdis - vabadus! Suvi tuli linna ja lapsed läksid maale, õpetaja hüüdis - vabadus! Need on me lillelised päevad, kui suvi on käes! Nõnda ja veel mitut moodi rõkkavad Haapsalu lapsed kodulinna tänavail, parkides ning rannal.

foto
Lastefilm Viis sõpra 4 (Fünf Freunde 4, Saksa 2015) (1)
Eile 17:00

Sel suvel sõidavad sõbrad Egiptusesse, kus Juliani, Dicki ja Anne isa organiseerib näitust. Viis sõpra satuvad peale röövlitele, kes üritavad ära viia 5000 aastat vana muumiat, ja viisiku kätte satub iidne kullast amulett.

foto
Eesti Jazzi gala. Jaak Lutsoja Kvintett (ETV 2014)
Eile 16:45

Jaak Lutsoja on eesti tuntumaid jazzakordioniste, kelle kvintett on viimastel aastatel tunnustust leidnud ka väljaspool Eestit. Käesolev salvestus valmis Eesti Jazzliidu 10. sünnipäeva juubeligalal teatris NO99.

foto
Lastejaama pillerkaar (ETV 2016)
Eile 10:05

Kõikide laste internetikodu lastejaam.ee kutsus 2016. aasta sügisel kokku hulga vahvaid lapsi, et tähistada koos Timmu, lustliku näiteseltskonna, Liis Lemsalu, Märten Männiste ja Meisterjaaniga oma esimest sünnipäeva! Peaesinejaks on teatri "Must Kast" näitlejad, laulavad Lasteekraani laululapsed.

foto
Animafilm Naerupall (Eesti 1984)
Eile 09:55

Muinasjutt imelisest pallist, mis toob kõigile, kelle juurde ta satub, õnne ja rõõmu. Stsenarist-režissöör Heino Pars.

foto
Lastesari Kolmik küberkulda kaitsmas 2, 5/10 (Trio Cybergullet, Norra 2015)
Eile 09:00

Kolmiku käes on CX, mida jahib nii Ramrun kui ka valitsus. Nora püüab vanaisalt abi saada, aga taat ei usu teda ja annab CX-i Ramruni kätte.

Kultuuri- ja teadussaated

foto

Ajavaod. Ärimehed: Märt Raud ja põlev kivi (ETV 2014)

Märt Raud oli Viljandimaalt pärit, tubli sepa poeg. Ta sai hariduse Riia polütehnikumis ja töötas ehitusalal. Saatuslike ja küllap õnnelike juhuste läbi sattus ta aga uurima eesti põlevkivi ning ettevõtliku mehena asus ta juba 1918. aastal Eesti põlevkivitööstuse etteotsa. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.


Lastesaated

foto

Kevadmängud (ETV 1978)

Kevadises Kadriorus laulavad ja mängivad ETV lasteansambli lapsed Taimi Terasmaa juhatusel. Laulud kirjutas Ellen Niidu tekstidele Arne Oit. Režissöör Tiiu Vahi.


Viimaste päevade järelvaatamine