Viimati lisatud

foto
Teemaõhtu. Tädi Rose (Eesti Telefilm 1968)
Täna 19:30

Vanamemm elab sugulaste juures ja püüab neile vajalik olla, kuid kõik ei laabu enam nii lihtsalt kui varem. Abielupaari vahel areneb pingeline arutelu, mida vana naisega peale hakata. Tennessee Williamsi näidendi "Nurjunud õhtusöök" ainetel. Filmi režissöör on Virve Aruoja. Osades Albina Kausi, Silvia Laidla, Aksel Orav.

foto
Lastelavastus Buratino tegutseb jälle: Pikk Hermann (ETV 2004)
Täna 17:30

Ühel veidi tavapäratumal hommikul kuulatab Artemon aknal väljast kostvat heli - nagu kuulduks pilvedest imeilusat muusikat, nagu kostaksivad sealt kaunimad taevapasuna hääled... Saates on Malvina ja Artemoni teejuhiks Mart Laar.

foto
Leiutades Eestit: Mia-Maria koerakaka koristaja
Täna 17:25

Dokumentaalfilmide sari nutikatest lastest, kes tahavad elu Eestis paremaks muuta. Mia-Maria mugav ja hügieeniline koerakaka koristaja võiks olla igal loomapidajal. Režissöör Marianne Kõrver, tootja Klaasmeri. Projekt valmib Eesti Vabariik 100 raames.

foto
Kirjad Islandilt (Eesti 2015)
Eile 22:00

Islandi lõunarannikul keset Atlandi ookeani asub väike Heimaey saar. Üheksa aasta eest kolis sinna Estonia teatri endine solist, lauljanna Annika Tõnuri. Eesti publiku silme alt kadus Tõnuri vaikselt nagu tolm. Islandlastele jäi omakorda tundmatuks ja parasjagu arusaamatuks tema eelnev elu Eestis. Kes ta oli, kuidas ja miks ta sinna sattus? Režissöörid Peeter Brambat ja Ruti Murusalu. Tootjad Colla Voce ja AD Oculos Film OÜ.

foto
Lastelavastus Georg Udukübara aaria, 6/10: Värvid põrandal (ETV 2016)
Eile 19:00

Uudishimulikul avasturetkel jõuab Georg maalermeistrite juurde. Lõbusas loos lavale pürgimiseks mängivad peaosi Anatoli Tafitšuk ja Jana Liisa Johannson ning sarjas astub iseendana üles suur hulk Rahvusooper Estonia töötajaid, nii lavalt kui ka lava tagant, alates piletimüüjast ja lõpetades näitejuhiga. Stsenarist Wimberg, režissöör-lavastaja Elo Selirand, juhtoperaator Raul Priks, produtsent Margus Saar.

foto
Piip ja Tuut hoiavad Eesti lippu kõrgel: Hõimupäev
Eile 18:20

Klounid Piip ja Tuut tutvustavad riigipühi ning tähtpäevi.

Kultuuri- ja teadussaated

foto

Tasub teada: Tolm (Know It!, Saksa 2012)


Lastesaated

foto

Animasari Põrsas Peppa 3, 4/26: Raamatukogu (Inglise 2009)


Viimaste päevade järelvaatamine