LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Paavo Järvi ja Eesti Festivaliorkester Pärnus 2018

Arvo Pärt. 3. sümfoonia 14.10.2018

Arvo Pärdi kohalolek meie kultuuriruumis ja kodupubliku tihe kontakt tema muusikaga on privileeg, mille väärtust tasub endale tunnistada. Tema 1971. aastal loodud 3. sümfoonia on pühendatud Neeme Järvile - tänavu kõlas see teos Paavo Järvi ja Eesti Festivaliorkestri ettekandes järgemööda nii Pärnu kontserdimajas, Londoni Royal Albert Hallis kui ka Hamburgi uhiuues Elbphilharmonie's. Pärnu kontserdile andis erilise hingamise muusikute küps esitus, millele saalis viibinud Neeme Järvi ja Arvo Pärt südamest kaasa elasid ning mis publikus vaimustustormi tekitas. Teosele eelneb lühike sissejuhatus Paavo Järvilt. Salvestuse režissöör Ülle Õun, juhtoperaator Andres Suurevälja, helirežissöörid Siim Mäesalu ja Kaspar Kärner, produtsent Helen Valkna. Ülesvõte valmis Pärnu muusikafestivali, Jaapani telekanali NHK ja Rahvusringhäälingu koostöös.

Pärnu kontserdile andis erilise hingamise muusikute küps esitus, millele saalis viibinud Neeme Järvi ja Arvo Pärt südamest kaasa elasid ning mis publikus vaimustustormi tekitas. Teosele eelneb lühike sissejuhatus Paavo Järvilt. Salvestuse režissöör Ülle Õun, juhtoperaator Andres Suurevälja, helirežissöörid Siim Mäesalu ja Kaspar Kärner, produtsent Helen Valkna. Ülesvõte valmis Pärnu muusikafestivali, Jaapani telekanali NHK ja Rahvusringhäälingu koostöös.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: