LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Teine armuke

L'amant double (Prantsusmaa, Belgia) 24.10.2018

R: François Ozon. O: Marine Vacth, Jérémie Renier, Jacqueline Bisset, Dominique Reymond jt. Erootiline thriller. Chloé (Marine Vatch) on kaunis noor naine, kes kannatab depressiooni all. Abi otsides alustab Chloé seansse salapärase psühhoanalüütiku Pauli (Jérémie Renier) juures, ja peagi kasvab abiandja ning abivajaja vastastikusest erootilisest tõmbest kirglik armusuhe. Õnn on viimaks Chloé õuele jõudnud. Ent tunnete horisont pole siiski pilvitu — Paul näib peitvat saladust, ja peagi selgub, et mehel on identne kaksikvend Louis, kelle loomus on hellale ning hoolivale Paulile vastandlik ja kes rabab Chloéd oma künismi, sadistlikkuse ning seksuaalse ligitõmbavusega. Et mitte oma eluga taas ummikusse joosta, tuleb Chloél vendade saladus lahendada. Viljaka ja alati publikut üllatada püüdva François Ozoni looming on meie publikule hästi tuttav („Bassein“ „Noor ja ilus“, „Kodus“, „Frantz“ jt). Ozoni tööde juurde on ikka kuulunud intellektuaalne mäng, piirialade kompamine ja erootiline pinge, millest pole puudu ka „Teises armukeses“. Ozon näitab siin, et tunneb end hästi ka käigult žanre vahetades, ja kuigi tema provokatiivsus on teada, õnnestus „Teisel armukesel“ Cannes´is võistlusprogrammis linastudes taas vastuolulisi arvamusi tekitada nii kriitikute kui ka laiema publiku seas.

Õnn on viimaks Chloé õuele jõudnud. Ent tunnete horisont pole siiski pilvitu — Paul näib peitvat saladust, ja peagi selgub, et mehel on identne kaksikvend Louis, kelle loomus on hellale ning hoolivale Paulile vastandlik ja kes rabab Chloéd oma künismi, sadistlikkuse ning seksuaalse ligitõmbavusega. Et mitte oma eluga taas ummikusse joosta, tuleb Chloél vendade saladus lahendada. Viljaka ja alati publikut üllatada püüdva François Ozoni looming on meie publikule hästi tuttav ("Bassein" "Noor ja ilus", "Kodus", "Frantz" jt). Ozoni tööde juurde on ikka kuulunud intellektuaalne mäng, piirialade kompamine ja erootiline pinge, millest pole puudu ka "Teises armukeses". Ozon näitab siin, et tunneb end hästi ka käigult žanre vahetades, ja kuigi tema provokatiivsus on teada, õnnestus "Teisel armukesel" Cannes´is võistlusprogrammis linastudes taas vastuolulisi arvamusi tekitada nii kriitikute kui ka laiema publiku seas.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: