LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Põhja-Ameerika

Metsikuks sündinud (North America) 13.11.2018

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus, kus kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus. Loomadel tuleb elu eest võidelda nii loodusjõudude kui ka üksteisega. 1. osa. Põhja-Ameerika mandril ja seda ümbritsevates vetes elutsevad loomad peavad karmi olelusvõitlust. Kuuekuusest taliuinakust ärganud näljane grisli sööb rannal väikseid selgrootuid, kuid ihkab toekamat kõhutäit. Hallvaalapoeg on koos emaga elu esimesel rändel ja toidurikas Beringi meri ei ole enam kaugel, aga... Lumekits poegib kõrgel mägedes, kuhu röövloomad ligi ei pääse, kuid seal pole ka midagi süüa, ja nii peabki väike kitsetall laskuma ema järel järsust mäest alla orgu. Utah' kõrbes otsivad mustangid vett.

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus, kus kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus. Loomadel tuleb elu eest võidelda nii loodusjõudude kui ka üksteisega.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: