LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Hingake sügavalt

Elpojiet dzili (Läti) 16.11.2018

See 1967. aasta film läks kohe pärast valmimist riiulile ja selle esilinastus kinos toimus alles 1986. aastal. "Hingake sügavalt" on üks populaarsemaid Läti kinofilme. 2018. aastal oli selle restaureeritud versioon Cannes’i filmifestivali klassikaprogrammis. Telefonimontöör Cēzars Kalniņš musitseerib tööst vabal ajal ansamblis, mille ta koos sõpradega on loonud. Publikuni jõudmiseks tuleb aga läbida pikk lubade saamise tee. Kultuurikomisjoni liige Anita Sondore kuulab Cēzarsi kirjutatud laulud pinnapealselt läbi ja kritiseerib neid. Komiteest saab anonüümse ja kõikvõimsa arvamuse võrdkuju, mille hävitavat mõju ei saa peatada.

Telefonimontöör Cēzars Kalniņš musitseerib tööst vabal ajal ansamblis, mille ta koos sõpradega on loonud. Publikuni jõudmiseks tuleb aga läbida pikk lubade saamise tee. Kultuurikomisjoni liige Anita Sondore kuulab Cēzarsi kirjutatud laulud pinnapealselt läbi ja kritiseerib neid. Komiteest saab anonüümse ja kõikvõimsa arvamuse võrdkuju, mille hävitavat mõju ei saa peatada.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: