LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Inimkapital

Il capitale umano (Itaalia) 17.11.2018

R: Paolo Virzi. O: Fabrizio Bentivoglio, Matilde Gioli, Valeria Bruni Tedeschi jt. Draama. Stephen Amidoni bestselleril põhineva pingelise draama tegevus toimub Põhja-Itaalias Como järve ääres, mis on rikaste ja ilusate üks lemmikpaiku. Ööl enne jõululaupäeva hukkub autolt löögi saanud jalgrattur. See juhtum viib pöördumatult kokku kaks perekonda, üks jõukal järjel ja teine pankroti äärel, kes juhtunu valguses saavad nüüdsest enda kätte n.ö inimkapitali aktsiad. Film jutustab toimunust läbi kolme peatüki, erineva vaatenurga ja perspektiivi. Juba pealkiri viitab antud kontekstis omamoodi groteskile – inimkapitali võib käsitleda erahüvisena ja sellele taanduvad siin loos ka suhted. Film on võitnud auhindu paljudel festivalidel ja seda on tihti võrreldud Paolo Sorrentino „Kohutava iluga“. Kesksetes osades säravad kaks Itaalia diivat ,Valeria Golina ja Valeria Bruni Tedeschi, kes Tribeca filmifestivalil pälvis oma rolli eest parima naisnäitleja auhinna. Itaalia filmiakadeemia andis „Inimkapitalile“ parima filmi ja stsenaariumi auhinna.

Film jutustab toimunust läbi kolme peatüki, erineva vaatenurga ja perspektiivi. Juba pealkiri viitab antud kontekstis omamoodi groteskile – inimkapitali võib käsitleda erahüvisena ja sellele taanduvad siin loos ka suhted. Film on võitnud auhindu paljudel festivalidel ja seda on tihti võrreldud Paolo Sorrentino "Kohutava iluga". Kesksetes osades säravad kaks Itaalia diivat ,Valeria Golina ja Valeria Bruni Tedeschi, kes Tribeca filmifestivalil pälvis oma rolli eest parima naisnäitleja auhinna. Itaalia filmiakadeemia andis "Inimkapitalile" parima filmi ja stsenaariumi auhinna.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: