LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Põhja-Ameerika

Preerias ei ole pelgupaika (North America) 20.11.2018

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus, kus kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus. Loomadel tuleb elu eest võidelda nii loodusjõudude kui ka üksteisega. Sarja teine osa algab piisonite ja huntide suure vastasseisuga. Makrofotograafia viib vaataja isase hüpikämbliku varjatud maailma, kui ta otsib armastust ääretus rohuookeanis. Tugevad tormid ja ettearvamatud lumetuisud panevad proovile kõik elusolendid, kes oma jala siia tõstavad. Olelusvõitlus vormib kõiki, kes söandavad seda karmi paika oma koduks nimetada, rohtlahaukuritest mandri kiireimate loomadeni.

Loomadel tuleb elu eest võidelda nii loodusjõudude kui ka üksteisega. Sarja teine osa algab piisonite ja huntide suure vastasseisuga. Makrofotograafia viib vaataja isase hüpikämbliku varjatud maailma, kui ta otsib armastust ääretus rohuookeanis. Tugevad tormid ja ettearvamatud lumetuisud panevad proovile kõik elusolendid, kes oma jala siia tõstavad. Olelusvõitlus vormib kõiki, kes söandavad seda karmi paika oma koduks nimetada, rohtlahaukuritest mandri kiireimate loomadeni.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: