LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Põhja-Ameerika

Õpi noorelt või sure (North America) 27.11.2018

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus. Siin kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus. Loomadel tuleb elu eest võidelda nii loodusjõudude kui ka üksteisega. Põhja-Ameerika mäenõlvade tihedates metsades elab mitmekesine loomastik ja kõrguvad maailma vanimad puud. Iga päev tähendab võitlust elu eest. Saame näha lumelaviinide eest kõrvale põiklevaid grislisid, üksteisest mõõtu võtvaid lumelambaid, sukelduvaid karusid ja kavalaid koiotte.

Loomadel tuleb elu eest võidelda nii loodusjõudude kui ka üksteisega. Põhja-Ameerika mäenõlvade tihedates metsades elab mitmekesine loomastik ja kõrguvad maailma vanimad puud. Iga päev tähendab võitlust elu eest. Saame näha lumelaviinide eest kõrvale põiklevaid grislisid, üksteisest mõõtu võtvaid lumelambaid, sukelduvaid karusid ja kavalaid koiotte.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: