LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Arminägu

Scarface (USA) 30.11.2018

R: Brian De Palma. O: Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Steven Bauer. 1980. aastal Kuubalt Ameerika Ühendriikidesse saabunud immigrant Tony Montana loodab leida uut ja paremat elu. Mõneti see tal õnnestubki, kuid tõus kuritegelikus maailmas tuleb vägivalla, armutu julmuse ja paljude ohvritega. Tonyt tagant kihutavad kärsitus ja ahnus aitavad tal tõusta Miami narkoäri tippu. Kuid võitlus ei lõpe tippu jõudmisega - saavutatud positsiooni tuleb iga hinna eest kaitsta. "Arminäo" kestev populaarsus on teinud sellest märgilise teose. Ilmumise järel süüdistati filmi vägivalla ilustamises ja liigses küünilisuses. Lootusetu atmosfääriga linateos räägib ideaalide ja pääsemislootuseta loo, kus jõhkursega segunevad naudingud ning enesehävituslik käitumine.

Tonyt tagant kihutavad kärsitus ja ahnus aitavad tal tõusta Miami narkoäri tippu. Kuid võitlus ei lõpe tippu jõudmisega - saavutatud positsiooni tuleb iga hinna eest kaitsta. "Arminäo" kestev populaarsus on teinud sellest märgilise teose. Ilmumise järel süüdistati filmi vägivalla ilustamises ja liigses küünilisuses. Lootusetu atmosfääriga linateos räägib ideaalide ja pääsemislootuseta loo, kus jõhkursega segunevad naudingud ning enesehävituslik käitumine.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: