LASTEEKRAAN

otse

telekava

Saated A-Ü

Mäss moetööstuses

Révolte dans la mode (Prantsusmaa) 11.12.2018

Laurent Lunetta ja Ariel Wizmani film räägib moetööstuse kulissidetagusest. Igal aastal toodetakse maailmas mitu miljardit rõivaeset. Moetööstus on naftatööstuse järel suuruselt teine keskkonnasaastaja, kus kiirmoe oravarattas tiirlemine kahjustab meie planeeti, toob kaasa moeloojate läbipõlemise ning tekstiilitööstuse töötajate sunnitöö. 2013. aastal varises Bangladeshis kokku kõrghoone, rusudes hukkusid 1130 rahvusvahelistele kaubamärkidele tootva hiigelvabriku töötajat. Neli aastat pärast katastroofi kogub jõudu rahvusvaheline protestiliikumine absurdini jõudnud ja ohtliku tööstusharu vastu. Filmis avaldavad mõtteid visionäärid ja moetööstuse aktivistid, kes pakuvad novaatorlikke lahendusi meie igapäevaste kehakatete tootmisel ning ka kõrgmoe loomisel.

2013. aastal varises Bangladeshis kokku kõrghoone, rusudes hukkusid 1130 rahvusvahelistele kaubamärkidele tootva hiigelvabriku töötajat. Neli aastat pärast katastroofi kogub jõudu rahvusvaheline protestiliikumine absurdini jõudnud ja ohtliku tööstusharu vastu. Filmis avaldavad mõtteid visionäärid ja moetööstuse aktivistid, kes pakuvad novaatorlikke lahendusi meie igapäevaste kehakatete tootmisel ning ka kõrgmoe loomisel.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: