LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Mörr

The Gruffalo (Suurbritannia) 25.12.2018

„Mörr“ on Julia Donaldsoni muinasjutu ja Axel Scheffleri joonistuste ainetel sündinud lugu hiirekesest, kes läheb metsa jalutama ning pähklit otsima. Ta kohtub oma teel kolme vaenlase - rebase, öökulli ja maoga, kes kõik tahavad teda ära süüa, ning hiireke peab ellujäämise nimel kavaluse appi võtma. Ta räägib kõigile, et kohtus kohutava koletise ehk Mörriga, ja tema vaenlased jooksevad hirmunult oma teed. See annab hiirele enesekindlust - ta tunneb, et metsas pole enam midagi, mis teda kohutaks. Kuni ta kohtub oma fantaasia sünnitise, Mörriga. Film kandideeris ka Oscarile ja BAFTAle.

"Mörr" on Julia Donaldsoni muinasjutu ja Axel Scheffleri joonistuste ainetel sündinud lugu hiirekesest, kes läheb metsa jalutama ning pähklit otsima. Ta kohtub oma teel kolme vaenlase - rebase, öökulli ja maoga, kes kõik tahavad teda ära süüa, ning hiireke peab ellujäämise nimel kavaluse appi võtma. Ta räägib kõigile, et kohtus kohutava koletise ehk Mörriga, ja tema vaenlased jooksevad hirmunult oma teed. See annab hiirele enesekindlust - ta tunneb, et metsas pole enam midagi, mis teda kohutaks. Kuni ta kohtub oma fantaasia sünnitise, Mörriga. Film kandideeris ka Oscarile ja BAFTAle.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: