LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Tuleviku toit

(Tomorrow's Food) 01.01.2019

Algab kulinaarfuturistlik telesari tuleviku toidust. Juba praegu elame maailmas, kus arvutid võivad välja töötada enneolematuid maitseid; burgerid on pärit keemialaborist või putukafarmist, mitte haljendavalt karjamaalt ega sigalast; viljad kasvavad kontrollitud tingimustes päikesevalgust nägemata ja moekamates restoranides on ettekandjateks robotid. Uurime põhjalikult, kuidas me kasvatame, ostame ja sööme oma toitu tänapäeval ning milliseid muutusi toob tulevik selles osas. 1. osas külastab Dara O’Briain Thanet Earthi, kõrgtehnoloogilist talu Kentis, kus kasvatatakse aastaringselt miljoneid puuvilju, ent ilma mullata. Texases maadeldakse põuaga, leiutatud on digitaalne maitsetuvastaja ja USA sõjavägi töötab välja igavesti säilivat toitu. Saate lõpuosas jõuame robotiteni, kes töötavad nüüdseks edukalt nii Austraalia farmides kui ka Shanghai kõige peenemates restoranides.

Uurime põhjalikult, kuidas me kasvatame, ostame ja sööme oma toitu tänapäeval ning milliseid muutusi toob tulevik selles osas. 1. osas külastab Dara O'Briain Thanet Earthi, kõrgtehnoloogilist talu Kentis, kus kasvatatakse aastaringselt miljoneid puuvilju, ent ilma mullata. Texases maadeldakse põuaga, leiutatud on digitaalne maitsetuvastaja ja USA sõjavägi töötab välja igavesti säilivat toitu. Saate lõpuosas jõuame robotiteni, kes töötavad nüüdseks edukalt nii Austraalia farmides kui ka Shanghai kõige peenemates restoranides.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: