LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Paksem kui vesi

Hooaeg: 2, Osa: 1 (Tjockare än vatten) 23.01.2019

Waldemarid - Jonna, Lasse ja Oskar - on nüüd ema pärandatud pansioni ja maa võrdsed omanikud. Kui tugevaks aga osutuvad peresidemed, kui ootamatud sündmused ähvardavad perekonna ja võõrastemaja tulevikku? Sarja teine hooaeg käsitleb identiteedi ja süü probleeme düsfunktsionaalses perekonnas, mis püüab talvisel Ahvenamaal vanu haavu ravida.

Kas nad on lõpuks sunnitud võtma vastutuse ja tooma ohvreid armastatud ja lähedaste inimeste heaks? Kas veri on tõepoolest paksem kui vesi? Kaks kuud on mööda läinud. Jonna ja Lasse tulevad enne lähenevat jõuluhooaega Ahvenamaale tagasi, kuid pansion on lagunenud ja avamiseks pole tehtud mingeid ettevalmistusi. Oskar on langenud pudeli ja masenduse küüsi. Liv ei ole välismaalt tagasi tulnud ja Oskar ei tea, kas ta üldse tulebki tagasi. Nüüd tuleb õel ja vendadel jälle võidelda, nii üksteise vastu kui ka üksteise eest, et luua korda pansionis ja oma elus. Seda on kergem öelda, kui teha, sest perekonna tume minevik tuletab ennast jälle meelde.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: