LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Idapiiril

02.02.2019

Piir on punane joon kaardil. Inimeste igapäevaellu on aga eraldusriba väga raske tõmmata ja see teeb äärealal elamise eriliseks. Missuguseks? Kas püütakse meelega jätta muljet, et oleme viletsad ja vaesed, ning loota, et nii tuleb piirkonda hädaabiraha?

Või usutakse, et hoopis olulisem on idee, mis aitab toime tulla, tõstab piirkonna väärtust, meelitab inimesi elama ja turiste külla tulema? Või peaks harjuma, et iga töö, mida teed, on projekt, ja töö tulemus on toode? Et isegi Peipsi sibulast ja Setu laulust võib saada toode, kui pole inimesi ning keskkonda, mis traditsioonid alles hoiab... 2013. aasta augustis-septembris sõitsime mööda idapiiri ja kohtusime inimestega, kellele kohaliku elu hoidmine on oluline. Autorid Ene-Maris Tali ja Maarika Lauri. Režissöör Maarika Lauri, operaator Jüri Suurevälja, helirežissöör Jevgeni Berezovski, tekstitoimetaja Piret Jürman, monteerija Rasmus Lill, produtsent Ene-Maris Tali.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: