LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Krokodill

1979 Kornei Tšukovski/K. Orro "Krokodill" 1979 Telelavastus (Eesti) 17.03.2019

vaata
Alaliselt järelvaadatav
Tundekasvatuslik lugu! Kornei Tšukovski kaasakiskuvad ja õpetlikud lood on lõbustanud nii sinu ema kui ka isa ning ilmselt ka vanavanemaid.

Tundekasvatuslik lugu! Kornei Tšukovski kaasakiskuvad ja õpetlikud lood on lõbustanud nii sinu ema kui ka isa ning ilmselt ka vanavanemaid. Värsid pole värskust kaotanud tänapäevalgi. Lugu algab päeval, kui Venemaa pealinna Moskva tänavatele ilmub pesueht krokodill. See võiks lõppeda väga kehvalt, kui just... Vene lastekirjanduse suurkuju Kornei Tšukovski värsspoeemi tõlkisid Ellen Niit ja Jaan Kross, lavastas Kalju Orro. Avangardse kirjaniku mõistuloos pungime ja rokime koos 1979. aasta Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri üliõpilastega: Laine Mägi, Vilma Luik, Pille Kitsing, Viire Valdma, Heili Pihelgas, Andrus Vaarik, Jaak Johanson, Sulev Teppart, Margus Oopkaup, Jaan Rekkor, Maanus Valentin, Andres Lepik ja Tõnu Raadik. Telerežissöör Elvi Koppel.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: