LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

XII noorte laulupidu "Mina jään". Kaunimad hetked

2017 09.06.2019

vaata
Alaliselt järelvaadatav
Noorte laulupeo idee keskmes oli noore põlvkonna side oma maa, kultuuri ja vanema põlvkonnaga, mis koondub mõistesse "juured".

Noorte laulupeo idee keskmes oli noore põlvkonna side oma maa, kultuuri ja vanema põlvkonnaga, mis koondub mõistesse "juured". Vabas Eestis sündinud põlvkonnale on maailm lahti, kuid nende juured jäävad ikka hoidma sidet sünnimaaga. Sümboolne tõotus "Mina jään" on justkui allkiri, mis seob neid oma juurtega, ükskõik kuhu elutee ka viib. See on vaimne ja väärtuspõhine side Eestiga, mis sügaval südamesopis ikka siia tagasi kisub. Saade toob vaatajani veel kord laulupeo kõige liigutavamad hetked, kõlavad kauneimad lood peo repertuaarist - valik uudisteoseid, aga ka laulupidude klassikasse kuuluvad armastatud laulud. Laulupeo ideekavandi autorid Veiko Tubin ja Rasmus Puur, peadirigent Heli Jürgenson. Telesalvestuse režissöörid Ülle Õun ja Margit Ossipova, juhtoperaator Kristjan-Jaak Nuudi, helirežissöörid Siim Mäesalu ja Kaspar Karner, produtsent Helen Valkna.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: