LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Vabaduspäev Põhja-Koreas

2016 Liberation Day (Läti, Norra) 13.08.2019

Põhja-Koreasse peaks esimese lääne rokkbändina minema mängima ikka "U2" või mõni teine selletaoline leige kartulisalati seksikusega ambassadöör, kelle suurte maailma ühendavate žestide taga haigutab õõnes ja huumorivaba paatos.

Ometigi sai selleks bändiks Sloveenia industriaal-skandaal-radikaalgrupp "Laibach", kes on terve karjääri vältel mänginud totalitaarse propaganda instrumentidega ja seega selleks ülesandeks täiesti ideaalne. Kimide suguvõsa jüngritele selline topelt-kolmikmäng muidugi elu lihtsamaks ei tee. Proovide ajal tuleb neil pidevalt langetada miljon ebameeldivat pisiotsust. Kas nad teevad nalja? Kritiseerivad meie korda? On nende vaimustus meie utoopiast reaalne või võlts? "Laibachi"-klassi manipulaatorid ei anna loomulikult sirgeid vastuseid ka vaatajale. Meie osaks jääb järjekordse Põhja-Korea fenomeni avava ja silmaringi avardava doki nautimine, lisaks veel ka kreisi muusika, sealjuures vaid siin filmis seni ilmunud "Laibachi" töötlus Korea kõige legendaarsemast folk-loost "Arirang".

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: