LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Väike Gavroche

2016 01.09.2019

Lugu Pariisi tänavapoisist, keda hüütakse Gavroche Väikeseks. Tänav, kus ta elab, on kui omaette riik, mida valitsevad viletsus ja vaesus.

Lugu Pariisi tänavapoisist, keda hüütakse Gavroche Väikeseks. Tänav, kus ta elab, on kui omaette riik, mida valitsevad viletsus ja vaesus. Vaatamata raskele olukorrale ei lase Gavroche nina norgu – ta on küll väike kraadest poiss, kuid süda tema sees on suur. Ajal, mil Prantsusmaa kuningas on unustanud oma rahva eest hoolitsemise, kannab Gavroche hoolt oma tänava inimeste eest – nagu väike hea kuningas, kelle kuningriigis on kõik võrdsed. Ent ühel hetkel saab selgeks, et nii enam edasi minna ei saa, ja siis on taas Gavroche see, kes enese ja teiste vabaduse eest võideldes ei karda loovutada kõike, mis tal on – isegi mitte oma elu. Nimiosa mängib Mart Müürisepp. NUKU teatri lavastus põhineb katkenditel Victor Hugo suurromaanist "Hüljatud", dramatiseerija Urmas Lennuk, lavastaja Taavi Tõnisson, kunstnik Anni Jõeaas, muusikaline kujundaja Kaire Vilgats, valguskujundaja Triin Rahnu, videokujundaja Georg-Sander Männik, koreograaf Olga Privis, lavavõitluse seadja Laura Nõlvak. Teistes osades Liivika Hanstin, Tiina Tõnis, Katariina Tamm, Kaisa Selde, Andres Roosileht, Mirko Rajas, Riho Rosberg, Jevgeni Moissejenko ja Anti Kobin. Salvestatud 19. mail 2016. Režissöör Rait-Roland Veskemaa, juhtoperaator Andrus Rebane, toimetaja Margus Saar, produtsent Kadi Katarina Priske.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: