LASTEJAAM

otse

telekava

Saated A-Ü

Siiditee lapsed

Osa: 3, Hooaeg: 1, 2018 Tüdruk, kes trotsis raskusjõudu (Kids on the Silk Road) 01.09 kell 19:30

11-aastane Mongoolia tüdruk Erdenchimeg tahab saada akrobaadiks. Olud ja keerulised suhted vanematega on aga tema vastu...

Viieosaline Taani dokumentaalsari viiest lapsest, kes igaüks elab ise riigis muistse Siiditee ääres: Indias, Kirgiisias, Bangladeshis, Nepalis ja Mongoolias. Siiditee on suur kaubatee, mis kunagi ammu ühendas omavahel Ida ja Läänt. Igal lapsel on oma unistus, kuid tal tuleb ka silmitsi seista oma kodumaa eripäraste kultuuritavade ja ühiskondlike traditsioonidega ning ta peab jagu saama mitmetest raskustest, mis sellega kaasnevad. Sarjas käsitletakse selliseid teemasid nagu oma ande arendamine, unistuste järgimine, oma tee otsingud ja vastuolud vanematega – kõik see, mida laste elus ikka ette tuleb. 11-aastane Mongoolia tüdruk Erdenchimeg tahab saada akrobaadiks. Olud on paraku tema vastu ja vanematega on keerulised suhted, kuid sihikindel tüdruk ei jäta jonni.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: