LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Siiditee lapsed

Hooaeg: 1, Osa: 1, 2018 Hobusearmastus (Kids on the Silk Road) 02.09.2019

12-aastane Kirgiisi poiss saab taltsutamiseks metsiku loomuga hobuse. Kas poiss saab selle raske tööga hakkama ja mida ta sellest õpib?

Viieosaline Taani dokumentaalsari viiest lapsest, kes igaüks elab ise riigis muistse Siiditee ääres: Indias, Kirgiisias, Bangladeshis, Nepalis ja Mongoolias. Siiditee on suur kaubatee, mis kunagi ammu ühendas omavahel Ida ja Läänt. Igal lapsel on oma unistus, kuid tal tuleb ka silmitsi seista oma kodumaa eripäraste kultuuritavade ja ühiskondlike traditsioonidega ning ta peab jagu saama mitmetest raskustest, mis sellega kaasnevad. Sarjas käsitletakse selliseid teemasid nagu oma ande arendamine, unistuste järgimine, oma tee otsingud ja vastuolud vanematega – kõik see, mida laste elus ette tuleb. 1. osas saab 12-aastane Kirgiisi poiss taltsutamiseks metsiku loomuga hobuse. Kas poiss saab selle raske tööga hakkama ja mida ta sellest õpib?

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: