LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Osoon

Hooaeg: 26, Osa: 966, 2019 Metsamajandus 04.10.2019

vaata
Alaliselt järelvaadatav
Eestimaa Looduse Fondi eestvedamisel tehakse Pokumaal metsatöid nagu muiste, ikka sae ja hobusega. Kas metsa on võimalik majandada ka majandada...

Eestimaa Looduse Fondi eestvedamisel tehakse Pokumaal metsatöid nagu muiste, ikka sae ja hobusega. Kas metsa on võimalik majandada ka lageraiet tegemata? Küsime seda Eesti ühe vanema metsameeste suguvõsa esindajalt Taavi Ehrpaisilt. Taavi arvates on õigel metsaomanikul tulevikuvisioon, ta armastab oma metsa ning toimetab seal targalt ja loodussäästlikult. Ka lageraielank võib ilus olla, kui see on mõõduka suurusega, sinna on kasvama jäetud säilik- ja seemnepuud ning vanad haavatüved lindudele. Piinlikkust peab tundma nende metsaomanike pärast, kellel puuduvad kas oskused või tahtmine näha puude taga metsa. Räägime ka teadlastega püsimetsast ja loodussõbralikust metsamajandamisest. Autor Kristo Elias, operaatorid Madis Reimund, Heini Heinlaid, helirežissöörid Rein Fuks, Lauri Kulpsoo, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: