photo

Iberofest esitleb

Filmid

foto
Iberofest esitleb. Paulo Coelho lugu (Nao Pare na Pista: A Melhor História de Paulo Coelho, Brasiilia/Hispaania 2014)
22.03.2017 21:35

Eluloofilm kõigi aegade suurima müügieduga Brasiilia kirjanikust Paulo Coelhost. Biograafiliste menuromaanide „Palverännak: Maagi päevik” ja „Alkeemik” autori Paulo Coelho (Julio ja Ravel Andrade) psühhedeelsest ning värvikirevast elusaatusest jutustav film viib vaataja läbi mitme kümnendi, kui noormehest kasvab kõigi aegade tõlgituim ja populaarseim kirjanik pärast William Shakespeare’i.

foto
Iberofest esitleb. Julieta (Hispaania 2016)
15.03.2017 21:35

Madridis elav noor lesknaine Julieta leinab koos tütre Antiaga abikaasat ja isa Xoani. Lein ei ühenda ema ja tütart, vaid lahutab. Täisealiseks saades lahkub Antia kodust, katkestades emaga kõik suhted. Taaskohtumise lootus tärkab aastaid hiljem, kui Julieta kohtab Antía lapsepõlvesõbrannat. Lootuses, et tütar võiks teda mõista, asub Julieta kirjutama talle kirja möödunust ja oma elust.

foto
Iberofest esitleb. Ma ma (Hispaania/Prantsuse 2015)
8.03.2017 21:35

Draama. Magda (Penélope Cruz) on kaunis ja suure südamega õpetaja, keda tabab üks saatuselöök teise järel. Ent elu ei kaota oma väärtust. Magda suurimaks rõõmuks on ta 10-aastane jalgpallifanaatikust poeg, ja kuigi uus olukord pöörab senise elu pea peale, toob see kaasa ka uusi inimesi, keda armastada.

foto
Iberofest esitleb. Truman (Hispaania/Argentiina 2015)
1.03.2017 21:35

Komöödia/Draama. Julian (Ricardo Darin) on Madridis elav näitleja, kel diagnoositi vähk. Ühel päeval saabub Julianile külla nüüd Kanadas elav sõber Tomas (Javier Camara). Nelja päeva jooksul püüab Julian klaarida kõik oma töö- ja perekondlikud suhted, ravist loobudes tahab ta oma elu ise juhtida. Sel teel on Juliani kõrval sõber Tomas ja ustav koer Truman. „Trumani“ tugevus on eelkõige näitlejatöödes, Ricardo Darin on üks Hispaania filmi vaieldamatuid tippe.