photo

Hakkab jälle pihta (Eesti 2013)

Vaata Saateid

Hakkab jälle pihta 2 (Eesti 2013)
30.12.2017 13:50

"Täna on ülejäänud elu esimene päev", mõtleb Raimond Vesilind ja astub innukalt enesemuutmise raskele, kuid huvitavale teele. Aga elatud elu lohiseb kolinal järgi nagu konservikarp kassi saba otsas ja tragikoomiliste kokkusattumuste tagajärjel pöördub romantiliselt alanud päev täielikuks luupainajaks.

Hakkab jälle pihta 2 (Eesti 2013)
23.12.2017 1:10

Oo, mobiiltelefon, sa võid tuua kõik inimesed nupuvajutuse kaugusele, aga sa võid põhjustada ka kodusõja! Abielu on muutumas Raimondi jaoks vangistuseks, kuid alandatud Veronika otsustab võidelda lõpuni. Abielus ja sõjas puuduvad head valikud ning põgenemine näib ainus mõistlik väljapääs.

Hakkab jälle pihta 2 (Eesti 2013)
15.12.2017 23:10

Kuigi Raimond ja Veronika Vesilind üritavad omavahel leppida, paljastuvad abikaasade elu varjatud küljed, mis ähvardavad vallandada kodusõja. Raimond sipleb võlapuntras ja peab raha teenima ametiga, mida ta ei oska. Ema Urve aga avastab uue armastatu minevikust hästi hoitud saladuse. Elu Vesilindude peres kulgeb Mati Undi moto järgi: ära leppida on selleks hea, et siis saab jälle tülli minna.

Hakkab jälle pihta 2, 2/6 (Eesti 2013)
9.12.2017 0:55

Elulise komöödia teises osas saab Raimondi ema Urve oma kriisist üle, leides partneri, kes teda mõistab ja temast hoolib. Paraku võib armastus selget mõistust pimestada. Raimondi vastselt soetatud kodu laguneb sama hoogsas tempos kui kasvab tema võlakoorem ja juba koputabki inkasso uksele. Veronika tööots suveteatris tähendab kõike muud kui glamuuri ja sära. Pinged kasvavad, teineteise süüdistamine lahvatab tüliks, mille tagajärjel on Raimond sunnitud oma magamiskoha köögipõrandale sisse seadma.

Hakkab jälle pihta 2, 1/6 (Eesti 2013)
2.12.2017 0:35

Eluline komöödia võtab luubi alla igast abielust tuttava olukorra, kus suhted on jõudnud keemispunkti, kus ei osata enam hakkama saada ei teineteisega ega teineteiseta. Olgugi et kriis Vesilindude perekonnas on asjade loomulik seis, tabab Raimondit ja Veronikat nagu välk selgest taevast kõikide kriiside ema - abielukriis. Alguses on kõik ilus. Lapsed saadetakse suvelaagrisse iseloomu kasvatama ja Raimond ning Veronika loodavad selle ilusa suvekuu pühendada teineteisele ja unistuste realiseerimisele.

Hakkab jälle pihta 1, 6/6: John ei ole enam meiega (Eesti 2012)
25.11.2017 1:05

Kuuendas osas tabab perekond Vesilindu traagiline kaotus. Kuid iga tragöödia sisaldab ka ebamugavalt koomilisi hetki, eriti kui see juhtub Raimondi ja Veronikaga. Olukord kipub lõpuks kontrolli alt väljuma.

Hakkab jälle pihta 1, 5/6: Tuleb muuta elu (Eesti 2012)
18.11.2017 0:35

Viiendas osas ootab Raimondit tähtis päev - tal ilmub lõpuks ometi kauaoodatud romaan. Päeva ilu tumestab ainult kadedus menukama kolleegi Mihkel Raua ees. Raamatu esitlus kannab aga muidu korraliku pereisa metsikusse ööellu, mis paneb ta paljusid eluväärtusi ümber hindama. Kas ta suudab oma otsused ellu viia?

Hakkab jälle pihta 1, 4/6: Arbeit Macht Frei (Eesti 2012)
11.11.2017 0:15

Neljandas osas tuleb koolist halva käitumise tõttu eemaldatud kaksikud vanematel tööle kaasa võtta. Juhtumisi on aga mõlemal tegemist elu kõige hullema tööpäevaga. See, mis on plaanitud poistele mulje avaldamiseks, teeb tegelikult vanematel margi täiega täis.

Hakkab jälle pihta 1, 3/6: Everybody Hurts (Eesti 2012)
4.11.2017 0:50

Jätkub perekonna metsamatk. Raimond teeb, mis suudab, et ennast kehtestada ja isarolli täita. Kumbki kaksik aga ei võta teda tõsiselt ja teismelisele tütrele Dianale põhjustab see jätkuvalt poiss-sõbra ees vaid piinlikke hetki. Lõpuks on hoopis isa see, kes laste abi vajab.

Hakkab jälle pihta 1, 2/6: Smells Like Teen Spirit (Eesti 2012)
27.10.2017 23:55

Teises osas otsustab pereisa Raimond oma ülekäte läinud lapsed viia metsa ekstreemmatkale, et neis vähegi iseloomu, koostööd ja kuulekust kasvatada. Mitte midagi sellel kasvatusretkel ei kulge aga plaanipäraselt. Õnneks, või õnnetuseks, on matkale kaasa kutsutud ka sõjaväelise kooliga Lauri.

Hakkab jälle pihta 1, 1/6: Kaini kasvatus (Eesti 2012)
21.10.2017 0:05

Kodumaine komöödiaseriaal tavalisest perekonnast, kes püüab hakkama saada olukorras, kus lapsed ei allu korrale, olme kasvab üle pea ja vanemad näägutavad. Kõik, mida nad ette võtavad, teeb asja ainult hullemaks. Esimeses osas püüab pereisa Raimond korraldada sugulastele eeskujuliku laste sünnipäevapeo. Ent kuidas säilitada väärikus olukorras, kui abikaasa magab sisse, poisid keelduvad vanaema sõna kuulamast ja äi saabub ämmale üllatuseks peole uue muusaga?

Hakkab jälle pihta 2 (Eesti 2013)
10.09.2016 21:00

Kas Raimond, Veronika ja ämm Urve suudavad oma armukadedusintriigide puntrast pääseda? Kas Vesilindude perekonnal on lootust kokku jääda? Raimond ja Veronika oskavad kohe kõik võimalused ära munada. Suures abielukriisis on aga oma lapsed unustatud ja kui suvelaagrist saadetakse ärev teade, siis muutub hoobilt kõik.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.