photo

Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood

Kolmapäevast reedeni algusega kell 17:00 ETV2-s

(Itaalia 2008)

Saatest

Hiiresaare pealinnas Hiirelas sündinud Geronimo Stilton annab välja linna kõige levinumat ajalehte ”Näriliste Hääl”, lisaks sellele kirjutab Geronimo raamatuid ja kogub parmesani juustu purukesi. Ettevaatlikule loomusele vaatamata satub Geronimo alailma igasugu seiklustesse oma vahva vennapoja Benjamini, tormaka õe Tea ja onupoja Lõks Põikpea seltsis.

 

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Eelmises osas

foto
Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood 3, 3/26: Metsiku ala rotid (Itaalia 2014)
Eile 18:00

Geronimo kirjutab lugu kuulsast miljardärist, kes otsustab annetada oma kõige hinnalisema varanduse üksikusse külakesse Rotaara kõrbes. Kamp „pahasid“ – prints Nogouda, Ratswami ja mõistagi ka Sally Rotiste – alustab aga kõrbes klaperjahti aarde röövimiseks ning Geronimo tunneb, et tema kohus on kanda hoolt varanduse õigesse sihtkohta jõudmise eest.

Järgmises osas

foto
Animasari Geronimo Stiltoni lõbusad lood 3, 4/26: Topeltlõks (Itaalia 2014)
Täna 18:00

Professor Von Volt leiutab 3D-printeri, millega saab paljundada kõike – isegi hiiri! Lõks valmistab masina abil enda klooni, et pääseda Geronimo kontori koristamisest enne iga-aastast terviseinspektsiooni. Kui aga kloon hakkab omakorda ennast paljundama ja Sally Rotiste üritab ülevaatust saboteerida, vallandub tõeline kaos.

Vaata saateid