photo

Animasari Lassie

(Saksa 2014)

Esmaspäeviti ja teisipäeviti ETV2-s algusega kell 18:00

Saatest

Animasari „toob taas meieni kõigi aegade kuulsaima koera ja mitmete sugupõlvede lemmiku, julge ning ustava kolli Lassie. Lassie parimaks kaaslaseks on 10-aastane tüdruk Zoe Parker, kelle seiklusjanu on peaaegu sama suur nagu Suurmäestiku Rahvuspark, mida kohalikud kutsuvad Oruks ning Zoe ja Lassie peavad oma koduks. Zoe on kohaliku metsaametniku Graham Parkeri ja tema loomaarstist abikaasa doktor Sarah Parkeri ainuke tütar. Graham, keda võib pidada Ameerika viimaseks kauboiks, on üsna sõnaaher mees, tema naine seevastu tarmukas ja hooliv ning tütar Zoe arukas, mitmekülgselt andekas ja kaastundlik. Rahvuspark on koduks ka Lassie ja Zoe sõpradele, kelle hulgas on nii kodu- kui ka metsloomi ning kes kogunevad tihti tühja küüni, loomakliiniku taha, et üheskoos põnevaid tegemisi välja nuputada.

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Järgmises saates

Eelmistes saadetes

foto
Animasari Lassie 1, 26/26: Seiklusmatk Suurmäestikus, 2. osa (Saksa 2014)
28.08.2017 18:00

Zoe ja Harvey peavad jagu saama kolmest teisest võistkonnast, kellest üks, Seiklussellid, ei mängi paraku ausat mängu. Lassie on sunnitud otsustaval hetkel sekkuma, et sõpru aidata.

foto
Animasari Lassie 1, 25/26: Seiklusmatk Suurmäestikus, 1. osa (Saksa 2014)
22.08.2017 18:00

Võistluslikul seiklusmatkal panevad lapsed proovile oma oskused kanuusõidus, matkamises, orienteerumises ja kaljuronimises, auhinnaks on 10 000 dollarit! Zoe ja Harvey otsustavad võidu korral oma raha anda tädi Kimile, et ta ei peaks sulgema puumade varjupaika.

foto
Animasari Lassie 1, 23/26: Harvey teekond (Saksa 2014)
15.08.2017 18:00

Harvey isa oli tuntud mägironija, kes hukkus, kui Harvey oli alles väike. Isadepäeva tähistamine rahvuspargis sunnib Harveyt isast teravalt puudust tundma ja ta otsustab võtta ette teekonna järve äärde, kus oli tema isa lemmikpaik. Zoe läheb koos Harvey ema Bethi ja Lassiega Harveyt otsima.