photo

Animasari Mis mõttes?

(Eesti/Saksa/Taani 2011)

Kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti ETV2-s

Saatest

Lapsed jagavad vaatajatega omi mõtteid erinevatest maailmaasjadest: armastus, vanus, sõprus, unenäod jne. Me näeme ja kuuleme, mis neile meeldib ning ei meeldi; mida nad kardavad, loodavad ja millest unistavad. Avasta maailm läbi lapse silmade!

Režissöörid Karten Kiilerich ja Meelis Arulepp. Tootjad A Film Eesti, A. Film Production (Taani), Studio Rakete (Saksamaa).

Järelvaatamine

Sarja saab internetist järelvaadata 30 päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

foto
Animasari Mis mõttes?, 5/6: Noor ja vana (Eesti/Saksa/Taani 2011)
11.09.2016 18:35

Animaseriaalis jagavad lapsed vaatajatega omi mõtteid erinevatest maailma asjadest: armastus, vanus, sõprus, unenäod jne. Me näeme ja kuuleme, mis neile meeldib ning ei meeldi; mida nad kardavad, loodavad ja millest unistavad. Avasta maailm läbi lapse silmade! Režissöörid Karsten Kiilerich ja Meelis Arulepp. Tootjad A Film Eesti, A. Film Production (Taani), Studio Rakete (Saksamaa).

foto
Animasari Mis mõttes?, 3/6: Unenägu (Eesti/Saksa/Taani 2011)
1.09.2016 16:00

Kuue lühifilmiga animaseriaalis jagavad lapsed vaatajatega omi mõtteid erinevatest maailmaasjadest: armastus, vanus, sõprus, unenäod jne. Me näeme ja kuuleme, mis neile meeldib ning ei meeldi; mida nad kardavad, loodavad ja millest unistavad. Avasta maailm läbi lapse silmade! Režissöörid Karsten Kiilerich ja Meelis Arulepp. Tootjad A Film Eesti, A. Film Production (Taani), Studio Rakete (Saksamaa).

foto
Animasari Mis mõttes?, 1/6: Armastus (Eesti/Saksa/Taani 2011)
1.09.2016 8:40

Lapsed jagavad vaatajatega omi mõtteid erinevatest maailmaasjadest: armastus, vanus, sõprus, unenäod jne. Me näeme ja kuuleme, mis neile meeldib ning ei meeldi; mida nad kardavad, loodavad ja millest unistavad. Avasta maailm läbi lapse silmade! Režissöörid Karten Kiilerich ja Meelis Arulepp. Tootjad A Film Eesti, A. Film Production (Taani), Studio Rakete (Saksamaa).