photo

Seiklussari Okaspead

(Austraalia/Iiri 2010)

Pühapäeviti ETV2-s
Kordus neljapäeviti ETV2-s

Saatest

Okaspead on naljakad, kiired ja karvased. Nad on võtnud endale ülesandeks kaitsta metsa Inimkoledate eest ja otsida samal ajal kõige priskemaid toiduvarusid. See pole lihtne töö, kui sa oled kõigest orava suurune…

Uudishimulik Üheksasilm, kartmatu Tulipea ja leebe loomuga Seitsmeke järgivad oma tegutsemises kaht reeglit: esiteks, jääda alati Inimkoledatele nähtamatuks. Teiseks, jääda neile nähtamatuks, näpates nende toitu või nurjates nende kummalisi tegemisi. Kui aga teismeline Mia ja tema loodust armastav isa Velli lähedal asuva laagriplatsi enda hoolde võtavad, ähvardab Okaspäid mitu häda ühtaegu: tüütud matkajad, ahned kinnisvaraarendajad ja kuri kass. Sellele lisanduvad veel Rentslirotid eesotsas kurikuulsa Valgesabaga. Kas Okaspead saavad kõigi raskustega hakkama?

Saksa kirjaniku Cornelia Funke raamatu põhjal.

Järelvaatamine

Sarjal ei ole etv2.ee lehel järelvaatamise õigusi.

Eelmistes osades

foto
Animasari Okaspead: Kana ja muna (Austraalia/Iiri 2010)
30.08.2015 10:35

Seitsmekese lapsepõlvest pärit kanahirm lööb uuesti välja, kui Wellie otsustab majapidamisse kana võtta. Seitsmeke kiindub hoopiski kotkamunasse, kuid teda ootab ees tõeline üllatus.

foto
Animasari Okaspead: Kortsnaha võlukepp (Austraalia/Iiri 2010)
23.08.2015 10:30

Kortsnaha külaskäik võtab üsna murettekitavad pöörded, kui Üheksasilm ja Tulipea satuvad Kortsnaha keppi päästa üritades Wellie autosse ning on sunnitud ootamatu sõidu tegema.

foto
Okaspead: Hädas putukatega (Austraalia/Iiri 2010)
9.08.2015 10:35

Nagu ütleb vana teadja Kortsnahk: asjad ei ole alati nii, nagu näivad. Varased soojad kevadilmad toovad kaasa röövikud ja Üheksasilm satub hädaohtu.

foto
Animasari Okaspead: Spordilaager (Austraalia/Iiri 2010)
2.08.2015 10:35

Kui Wellie otsustab avada kämpingus spordilaagri ja rühm loodusesõpru metsas paraja segaduse tekitab, ähvardab Okaspeade kodupuud oht.