photo

Animasari Stella ja Sam

(Kanada 2011)

Neljapäeviti ja reedeti ETV2-s

Saatest

9-aastane Stella pole oma 4-aastasele vennale üksnes vanem õde, vaid ka parim sõber ja teejuht nende tagaaia maagilises maailmas. Stellale pole aed lihtsalt aed, vaid kaaslasi täis mängumaa.

Koos Stellaga õpib Sam ruttu selgeks, et näpuotsatäie kujutlusvõimega on võimalik muuta tool kosmoseraketiks, et aasadel pesitsevad draakonid ja et puud võivad osutuda ideaalseteks piraadilaevadeks. Nende seikluste käigus tekib Samil alati palju küsimusi ja kuigi Stella ei pea faktidest kinni, ei jää ta nendele vastamisel kunagi hätta.

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Vaata saateid

foto
Animasari Stella ja Sam: Merehädalised (Kanada 2011)
26.06.2015 17:30

Sam ja Stella satuvad üksikule saarele, kuhu saabub vaala seljas ka Olle. Kolmel merehädalisel ei jää muud üle, kui saar "kodustada". Nad ehitavad varjualuse ja jäävad päästmist ootama.

foto
Animasari Stella ja Sam: Egiptuse aare (Kanada 2011)
25.06.2015 17:30

Sam tõuseb hommikul vasaku jalaga ja kõik läheb viltu. Stella aga teab rääkida õnne toovast kalliskivist. Sam tahab kohe minna seda otsima, aareteotsijatega liitub ka Feeliks. Lastel tuleb aga peale kõrbe rinda pista veel kurja sfinksi ja lõkse täis püramiidiga.

foto
Animasari Stella ja Sam: Fred ja Petuunia (Kanada 2011)
19.06.2015 17:30

Sam tahab Ollele näidata uut trikki, mille ta Fredile on selgeks õpetanud. Kahjuks see ei õnnestu, sest Olle vanaema koer Petuunia segab ja varastab Fredi mänguasja. Kuid asjad muutuvad, kui Petuunia välule ära kaob ja Fred saab olla tõeline kangelane.

foto
Animasari Stella ja Sam: Merekoletis (Kanada 2011)
18.06.2015 17:30

Merekoletis üritab laste liivalossi lõhkuda, kuid Stella kuulutab ennast Mereääre kuningannaks ning kahe vapra rüütli Sami ja Olle abil kaitsevad nad liivalossi. Kui selgub, et monstrumit pole võimalik taganema sundida, proovivad nad temaga hoopis sõpradeks saada.