photo

Animasari Suursilm

(Inglise 2003)

Laupäeviti ETV-s
Kordus pühapäeviti ETV2-s

Järelvaatamine

Sarja saab etv2.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Vaata saateid

foto
Animasari Suursilm: Suur uni (Inglise 2003)
13.06.2015 7:45

Villi tahab teada, miks kõigil nii kiire on. Tundub, et nad valmistuvad millekski. Nahktiib uurib välja, et paljud metsaelanikud valmistuvad talveunne jäämiseks. Nüüd tahab ka Villi talveunne jääda, sest tal hakkaks ju ilma kärnkonnadeta igav. Varaanid varastavad Conchita voodi ja padja ning jäävadki magama. See lugu räägib looduse hooajalisusest ja une vajalikkusest.

foto
Animasari Suursilm: Talveüllatus (Inglise 2003)
30.05.2015 8:10

Conchita räägib põneva lumise loo Tšiilist, kust ta pärit on. Selle peale soovib Väike Uhhuu, et oleks juba talv ja ta saaks ehitada lumest öökulli. Kahjuks on aga kesksuvi ja see teeb Väikse Uhhuu väga kurvaks. Kirp tahab oma sõbra tuju heaks teha ja arvab, et miski pole võimatu, kui tahad unistusi teoks teha. Igalt maalt on rääkida põnevaid lugusid. Sageli loovad nad toredaid seoseid ka oma maa juttudega. Sõprus on tähtis ja vahel saame täita sõprade unistusi, mida nemad ise täitumatuks peavad.

foto
Animasari Suursilm: Eriliste klubi (Inglise 2003)
23.05.2015 8:05

Suursilm ehitab Väikese Uhhuule ja Kirbule mängumaja. See on nii eriline, et sõbrad teevad sinna Eriliste klubi. Nüüd tahavad paljud metsaelanikud sellega ühineda. Ka Pisi soovib mängumaja ja varaan Villi hakkabki seda ehitama. Siis aga võetakse ka Pisi Eriliste klubi liikmeks ja see meeldib väiksele varaanile väga.