photo

Teemaõhtu: Hardi Volmer 60

Pühapäeval alates kell 19.30

Rokkar, kunstnik, filmimees ja lavastaja.

Selle mehe mitmekülgsete tegemiste jaoks võiks igas päevas mõni tund juures olla.

ETV2 tähistab Hardi Volmeri 60. sünnipäeva teemaõhtuga juba sel pühapäeval.

Saated

foto
Teemaõhtu. Olmeheidutus (Eesti 2011)
13.11.2017 0:35

Noor ja tugev inimkeha on looduse kunstiteos. Aga kas kõik, millega ta kokku puutub, peab muutuma kunstiks? Ja kui kogu kunst on vaid imitatsioon, siis mille imitatsioon on see kaunite kunstide maailm, mille kodused kapid peidavad endas kolmemõõtmelisi pahesid? Režissöör Hardi Volmer.

foto
Teemaõhtu. Morgani kohtumine organitega. Melonovell (ETV 1989)
13.11.2017 0:10

Tuntud viisidel ja Priit Aimla vaimukal tekstil põhinev lustlik laulumäng. Nimiosas Hardi Volmer. Laulvates rollides Peeter Kaljumäe, Artur Raidmets, Jüri Aarma, Anne Reeman, Tõnu Oja, Rein Oja, Anu Lamp, Piret Kalda, Evald Aavik ja Priit Aimla. Melonovelli sünni juures olid veel Jaak Ojakäär, Kaarel Kilvet, Silja Milli, Epp Suuroja ja Andres Vihalem.

foto
Teemaõhtu. Täna õhtul... Singer Vinger (ETV 2009)
12.11.2017 23:15

Olgu käimas milline aastatuhat tahes, käibigu meil kopikad või sendid - "Singer Vingeri" laulud lähevad eestlasele alati korda. Lisaks Hardi Volmerile teevad kõva häält ka bändi sõbrad ja fanaatikud ning saatejuht Vahur Kersna.

foto
Teemaõhtu. Tuleb tuttav ette: Kitsas king (ETV 2004)
12.11.2017 22:30

Vaatajail on taas võimalus kaasa elada legendaarse perekond Kinga tegemistele. Kuidas see naljasari omal ajal alguse sai, kes selle taga olid ja mismoodi võtted sujusid? Kõigest sellest tuleb juttu, sekka meeldejäävamaid sketše ja muusikapalu. Saatejuht Reet Linna, režissöör Maire Radsin.

foto
Teemaõhtu. Minu Leninid (Eesti 1997)
12.11.2017 20:55

Pseudoajalooline põnevusfilm maailma ajalugu oluliselt mõjutanud sündmustest. Filmis näidatakse, kuidas noore karismaatilise eestlase Aleksander Kesküla (Üllar Saaremäe) diplomaadiomadused ja organisaatoritalent koos Saksa keisririigi rahadega aitasid V. Uljanovi juhitud bolševike parteil sillutada Venemaal teed võimu juurde. Kesküla otsib üle kogu Venemaa kokku sarnase välimusega mehed ja asutab kooli, kus tulevastele teisikutele Leniniks olemist õpetatakse. Üks teisikutest osutub oma inimlikelt omadustelt ja vaimuannetelt sedavõrd ideaalseks, et usurpeerib originaal-Lenini koha.

foto
Teemaõhtu. Tähelaev: Hardi Volmer (ETV 2005)
12.11.2017 19:40

Mitmekülgsus on Hardi Volmeri jaoks ühtaegu nii pidur kui ka kiirendus. Tore on osata laulda ja lava kujundada, teha võrdselt hästi nii nuku- kui ka mängufilme, aga kõige jaoks ei jätku lihtsalt aega ega võhma. Mõni tund ööpäevas jääb Hardil alati puudu. "Tähelaevas" on seekord hulk pehmeid ja karvaseid Volmeri sõpru. Saatejuht Margit Kilumets. Režissöör Kalev Lepik.

foto
Teemaõhtu. Kevadine kärbes (Eesti 1986)
12.11.2017 19:30

Anton Hansen Tammsaare miniatuuri "Kärbes, prussakas ja ämblik" ainetel loodud mõistulugu, mis käsitleb eetikaküsimusi inimsuhetes. Režissöörid Riho Unt ja Hardi Volmer.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.